Zuzanna Kołacz-Kordzińska - Wiceprezeska

 

Zuzanna Kołacz-Kordzińska – doula certyfikowana, doradczyni noszenia dzieci w chuście, instruktorka masażu Shantala, Promotorka Karmienia Piersią. Właścicielka Ośrodek Wspierania Rozwoju „Bliżej”, w którym wspiera rodziców w ich świadomym rodzicielstwie i poszerzaniu rodzicielskich kompetencji prowadzi zajęcia i warsztaty dla dzieci i dorosłych.

 

Zastępczyni Redaktor Naczelnej Kwartalnika Laktacyjnego, v-ce prezeska Fundacji Promocji Karmienia Piersią.

 

Organizatorka i współorganizatorka wielu rodzicielskich wydarzeń w Trójmieście, jak Mama nigdy nie jest sama!, Trójmiejski Tydzień Promocji Karmienia Piersią czy Trójmiejski Tydzień Bliskości.

 

Prowadząca laktacyjną grupę wsparcia w ramach projektu „Karmienie piersią i zdrowie psychiczne matki jako czynniki wspierające prawidłowy rozwój psychofizyczny niemowląt i małych dzieci – program opieki psychologicznej i laktacyjnej nad mieszkańcami Gdańska” realizowanego przez COPERNICUS Podmiot Leczniczy Gdańsk, w roku 2017.

 

Liderka gdańskiej grupy Pozytywnie o porodzie, współprowadząca laktacyjną grupę wsparcia Trójmiejska Mleczna Droga. Autorka bezpłatnego poradnika „Początki karmienia piersią. Jak dobrze zacząć?”.

 

Laureatka Lauru Bliskości.