@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Poppins:400,500,600,700,300&subset=latin,latin-ext); FUNDACJA PROMOCJI KARMIENIA PIERSIĄ

Szkolenia z podstaw laktacji i farmakoterapii matki karmiącej dla Aptek i farmaceutów

 

Jeżeli jesteś Właścicielem lub Kierownikiem apteki i chcesz, aby Twoi Farmaceuci posiadali najbardziej aktualną wiedzę dotyczącą laktacji i bezpieczeństwa stosowania leków w czasie karmienia piersią – skontaktuj się z nami.

Przygotujemy i przeprowadzimy szkolenie w Twojej Aptece w zakresie:

Laktacji

podstawowe informacje i najnowsze zalecenia dotyczące długości karmienia piersią, zalet karmienia piersią dla dziecka i dla mamy, składu mleka kobiecego.

Zasad żywienia mamy karmiącej

Podstawowe informacje o żywieniu mamy karmiącej w trakcie laktacji.

Farmakoterapii w czasie laktacji

bezpieczeństwo, skuteczność, środki ostrożności i źródła wiedzy w szczególności przenikanie leków do mleka mamy, wpływ na proces laktacji i oddziaływanie leków na dziecko karmione piersią

Diagnostyki obrazowej u mamy karmiącej

Informacje o badaniach dozwolonych w trakcie laktacji.

Teamtyka szkoleń

 

Dokładna tematyka jak również forma oraz czas trwania szkolenia zostaną uzgodnione indywidualnie w zależności od potrzeb Twojej apteki. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje, wykształcenie i doświadczenie.

WIEDZA

Wiedza, którą przekażemy, pozwoli Twoim Farmaceutom udzielać merytorycznej i fachowej pomocy mamom karmiącym, które przychodzą do apteki w poszukiwaniu rozwiązania problemu i zakupu leków.

PORADA

Po szkoleniu Farmaceuci będą umieli doradzić, co zrobić w przypadku najczęstszych problemów pojawiających się w czasie laktacji oraz jakie leki mogą być bezpiecznie stosowane przez mamę karmiącą.


PROFESJONALIZM

Dodatkowo Farmaceuci będą umieli samodzielnie odnaleźć potrzebne informacje w dostępnych bazach medycznych (Internet) i już nie będą odsyłać Pacjentek od okienka tylko udzielą rzetelnej porady i pomocy, wpisującej się w ramy Opieki Farmaceutycznej.

To pozytywnie wyróżni Twoją Aptekę na rynku i dodatkowo przełoży się na zysk.
Ponadto po przeprowadzonym szkoleniu Apteka otrzyma certyfikat

Apteki przyjaznej mamie karmiącej

Jeżeli jesteś zainteresowany/a takim szkoleniem skontaktuj się z nami

farmacja@fpkp.pl

Opinie o szkoleniach dla farmaceutów